Biz Kimiz ?

pelur kağıt,yağlı kağıt,dies matbaa

Dies Matbaa olarak;Konusunda uzman kadrosuyla uygun fiyat politikası ve zamanında iş teslimatı ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Dies Matbaa olarak; Piyasadaki matbaa ve reklam sektörünü yakından takip ederek gelişmelere açık yapısıyla matbaa sektörünün en zor işlerinden biri olan pelur, hışır,yağlı kağıt ve ambalaj kağıdı imalatı ile baskı işine girmiş bulunmaktadır.Çok kısa zaman içinde pelur,yağlı kağıt ve hışır ambalaj kağıtlar baskısı ve imalatı konusunda iddalı konuma gelmiş bulunuyoruz.

Güvenilir Çözüm Ortağıyız

pelur kağıt

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda beklentilerini karşılayan çözümler üretiyoruz. Kurduğumuz etkili iletişim sayesinde, müşteri memnuniyet odaklı çizgide yolumuza devam ediyoruz. En iyi sonucu almak için ihtiyaçlarınızı dinliyor, uzman ekibimizle size en uygun çözümleri sunuyoruz. Şeffaf bir çalışma ve yönetim anlayışından asla taviz vermeden, iş etiği değerlerine bağlı kalarak, iş başlangıcından teslim aşamasına kadar birbirini tamamlayan bir zincir şeklinde müşterilerimizin bize duyduğu güveni hak etmeye çalışıyoruz.

Yenilikçi ve Mükemmeliyetçiyiz

renkli pelur kağıt

Mükemmele giden yolun, hizmet süreçlerimizin her aşamasında kaliteye odaklanmaktan geçtiğinin farkındayız. Yeniliklere sürekli açık ve öğrenen bir yapı olmanın gereklerini yerine getirmeyi bir ilke olarak benimsiyoruz. Ürün ve hizmet çeşitliliğinin sağladığı sinerjiden faydalanarak müşterilerimize katma değer yaratıyoruz.

Markanıza Güç Katıyoruz

pelur kağıt baskı

Markanız ile müşterileriniz arasında bire bir bağ kurarak farkındalık yaratıyoruz. Ulaşmak istediğiniz kitleye daha etkili çözümler sunarak bilinirliğinizi artırıyoruz. Şirketinizin müşterileriniz nezdinde önde olması için doğru tasarım ve etkili iletişim stratejilerle çözümler üretiyoruz.